Amedeo
Bir Doz Sanat
Bizi Takip Et! Yeniliklerden Haberdar Ol.

Ara

Bizim Hikayemiz

Sanatsever iki dost olarak, sanatın ve sanat eserlerinin tarih kitaplarından, müzelerden, gösterişli galerilerden ve sanat bilicilerinin elinden çıkıp herkesin evine girmesini arzu ettik.

Bu arzu ile çıktığımız yolda, sanatseverler, sanattan ilham almak isteyenler ve yeni koleksiyonerler için sanatçılarla iş birliği içinde uygun fiyat aralıklarıyla ulaşılabilir bir sanat platformu oluşturduk. Sanat eserlerinin pahalı, ulaşılamaz ve entelektüel bir iş olduğu düşüncesiyle sanata uzak duran insanları yakınlaştırmayı ve onu sevmelerini sağlamayı bir iş edindik.

Bizi mutlu eden çalışmaların başında resim sanatı gelmekle birlikte, plastik sanatların bütün dallarını küçük galerimize sığdırmayı başardık. Resim, heykel, seramik ve fotoğraf çalışmalarının yanında, estetik bir algı ve titiz bir çalışmayla ev ve iş yerleri için dekorasyon danışmanlığı hizmeti de veriyoruz.

Sanat bir haktır. Hakkınızı kullanmaya başlamak için The Art Capsule’nin küçük ama zengin dünyası ile tanışın.

Sergi

Bir Doz…

Ulaşılabilir sanat konsepti kapsamında dönem dönem sanatçılarımızın solo sergilerine yer veriyoruz. Etkinlik takvimimizdeki detayları inceleyerek, bu sergiyi gören sanatsever misafirlerimizden biri olabilirsiniz.

Projeler

Bir Doz…

Yeni alanlar tasarlamak ve için bizimle aynı ufka sahip mimarlık ofisleri ile iş birliği yaparak ev, ofis ve otel gibi projelerde size destek olmak için çalışıyoruz.

Bu görsel www.davispartnership.com web adresinden referans alınmıştır.

SSS

Sanat eserlerimin değerini nasıl belirleyebilirim?

Bilinen sanatçılardan oluşan bir koleksiyon eseri ise size konuyla ilgili eksper olan kisilere yönlendirebiliriz. Bu konuda bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca eserinizi değerlendirmek (alım/satım) konusunda da destek veriyoruz.

The Art Capsule galeride kendi işlerimi tanıtabilir miyim?

Kesinlikle, tüm sanatçılarımıza kapımız açık. Bizim ile iletişime geçtiğinizde mevcut portfolyonuzu bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Farklı kategorilerde sanat ile ilgileniyor musunuz?

Galerimiz bünyesinde var olan kategoriler dışında da farklı sanat kategoriler (dijital dahil) ile kendimizi zenginleştirmek isteriz. Sadece galerimizde temsil edeceğimiz nitelikte olmasına dikkat ediyoruz.

The Art Capsule galerinin açılış saatleri nedir?
Salı-Cumartesi: 10.30 – 18.30
Her Pazar ve Pazartesi günleri kapalıyız.