Amedeo
Bir Doz Sanat
Bizi Takip Et! Yeniliklerden Haberdar Ol.

Ara

CAYMA HAKKI VE İADE KOŞULLARI

– Alıcı, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye/kuruluşa tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin cayma hakkına sahiptir.

– Bu hakkını kullanmak isteyen Alıcı, bu talebini yazılı olarak

Kapsül Reklam İletişim Med.Org.Dan.Hizm.Ltd.Şti.’ne ait  e-posta adresine bildirmek zorundadır.

– Alıcı cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiği tarihten itibaren 10 (on gün) içinde malı Kapsül Reklam İletişim Med.Org.Dan.Hizm.Ltd.Şti.’ne ait ya da yetkilendirmiş olduğu kişiye geri göndermek zorundadır.

– Cayma hakkı bildiriminin ve ürünün kendine ulaşımını takiben, Kapsül Reklam İletişim Med.Org.Dan.Hizm.Ltd.Şti. 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkına konu ürünün/ürünlerin bedelini ödeme şekline uygun bir şekilde Alıcı’ya iade edecektir.

– Alıcı, ürünü teslim aldığı anda kontrol etmekle ve üründe kargodan kaynaklanan bir sorun gördüğünde, ürünü kabul etmemek ve Kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturmakla sorumludur. Aksi halde Kapsül Reklam İletişim Med.Org.Dan.Hizm.Ltd.Şti.  sorumluluk kabul etmeyecektir.

-Aslına uygun olmayan, hasarlı ve zarara uğramış ürünler, Alıcının isteğiyle kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık mal/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlar,fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş kategorisindeki tüm ürünler vb.) iadesi mümkün değildir.

– Kapsül Reklam İletişim Med.Org.Dan.Hizm.Ltd.Şti.’nin anlaşmalı olduğu kurye şirketiyle gönderilmeyen kargoların ücretini Alıcı ödeyecektir.

– Alıcı’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa, Alıcı kusuru oranında Kapsül Reklam İletişim Med.Org.Dan.Hizm.Ltd.Şti.’nin zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.